Images-loading

Воркшоп у рамках проекту Міжнародного Вишеградського фонду

Воркшоп у рамках проекту Міжнародного Вишеградського фонду

16-17 травня 2018 року


 

 

  

 

У рамках проекту №21720008 «Компетенції викладачів вищої школи в добу змін», за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду та Міністерства закордонних справ Нідерландів 16-17 травня 2018 р., пройшов воркшоп у Сілезькому Університеті в Катовіце (м.Чешин, Польща).

Від Університету Грінченка участь у заході взяли керівник проекту, завідувач кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту, доктор педагогічних наук, професор Л.Л.Хоружа, доцент кафедри теорії та історії педагогіки, кандидат історичних наук О.В.Мельниченко, професор кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін Факультету інформаційних технологій та управління, доктор педагогічних наук В.В.Прошкін.

Грінченківці виступили з презентаціями за результатами дослідження та взяли участь в обговоренні діагностики компетенцій викладачів вищої школи в країнах-партнерах, а також методології компаративного аналізу. Під час обміну думками було скоординовано подальший план реалізації дослідження, а також заходи щодо популяризації результатів проекту.

 

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти