Images-loading

«How to make Startup – don’t be perfect & fail fast!»

«How to make Startup – don’t be perfect & fail fast!»

30 травня 2018 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

 

 

  

 

30 травня 2018 року, у рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння між Громадською організацією "Платформа інноваційного партнерства" та Університетом Грінченка, за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні відбулась відкрита зустріч "How to make Startup – don’t be perfect & fail fast!”. На зустрічі були присутні студенти та співробітники, які які мають бажання втілювати власні ідеї в життя, змінювати світ.

Із вітальним словом до учасників зустрічі звернувся ректор Університету Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, - Віктор Олександрович Огнев’юк. Під час свого виступу Віктор Олександрович зазначив що вже з 1 вересня 2018 року всі бажаючі грінченківці, які відчувають в собі потенціал, зможуть почати реалізовувати свої власні start-up у стінах улюбленого Університету, а саме у інноваційному центрі «YEP».

Дипломатичний Кадет Ізраїлю Аріель Сейдман натхненно та із запалом розповідав присутнім про головні принципи існування молодої та прогресивної людини у Ізраїлі. Найголовніші тезиси, які було представлено, це постійне вдосконалення, інновації та різноманітність.

Сапір Ефрон, сертифікований адвокат (Тель-Авів) звернула увагу студентів на корисність оптимізації навчального часу, поділилась власним досвідом тайм-менеджменту та надала низку рекомендацій щодо підвищення якості навчальної діяльності.

Від доповіді Олени Донець, засновника найбільшої інноваційної конференції TAU, управляючої стартап центром в Тель-Авівському університеті, слухачі були у захваті! Спікер активно апелювала до студентів постійно залучаючи їх до дискусії. Головними меседжем були: «Необхідно завжди йти вперед, не боятись робити помилки, оскільки невдачі – це неоціненний досвід!», «Майже всі перші стартапи провальні, і це добре!», «Перш ніж розпочинати свій проект, дай відповідь на запитання: Що? Чому? Як?».

Поділився власним досвідом створення стартапів засновник «YEP Incubators» в Україні Андрій Заікін та закликав студентів до навчання у Літній школі стартапів.

Наприкінці заходу Наталія Вікторівна Морзе, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності, подякувала всім гостям за пізнавальну, повчальну та неймовірно корисну зустріч і на згадку про Київський університет імені Бориса Грінченка вручила пам’ятні корпоративні подарунки.

Презентаційні матеріали О. Донець

 

Матеріали надано НДЛ інформатизації освіти