Images-loading

Університет Грінченка – волонтерський партнер 26-го благодійного «Пробігу під каштанами»

Університет Грінченка – волонтерський партнер 26-го благодійного «Пробігу під каштанами»

03 червня 2018 року
м. Київ, Михайлівська площа

 

 

  

03 червня 2018 року Київський університет імені Бориса Грінченка вже вп’яте долучився до благодійного «Пробігу під каштанами» у якості волонтерського партнера. «Пробіг під каштанами» – наймасштабніший спортивно-благодійний проект в Україні. Проходить щорічно, починаючи з 1993 року. Зібрані в рамках проекту кошти спрямовуються на придбання обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, спеціалісти якого рятують життя дітей з вродженими вадами серця. Цього року Пробіг пройшов під гаслом «Біжу заради маленьких сердець».

Більш ніж 70 студентів-грінченківців різних спеціальностей виявили бажання стати частиною такої важливої події. Для багатьох з них це вже стало доброю традицією, а дехто долучився до волонтерської команди вперше. Хлопці та дівчата працювали на реєстрації, в медіа-зоні, зонах партнерів, старті та фініші, підтримували тих, хто біг протягом усього маршруту, організовували активності з дітьми, а також допомагали нагороджувати переможців на сцені.

Традиційно, після Пробігу, координатори обиратимуть найкращого волонтера у кожній із зон відповідальності. Окрім подяк усім волонтерам, найактивніші отримають корпоративні презенти від Університету Грінченка та подарунками від одного з партнерів Пробігу.

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності