Images-loading

Міжнародна академія з лідерства служіння

Міжнародна академія з лідерства служіння

з 21 травня по 4 липня 2018
м. Усть-Каменогорськ, Казахстан

 

 

  

В рамках програми академічної мобільності студентка Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка Щерба Анастасія та заступник завідувача НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та дозвілля студентів Черпак Марія взяли участь у Міжнародній академії з лідерства служіння в Казахстані.

Два роки поспіль Академія проходила в Києві на базі Київського університету імені Бориса Грінченка, але в цьому році організатором став Казахстансько-Американський вільний університет в місті Усть-Каменогорськ за підтримки міжнародної організації Co-Serve Int.

Міжнародна академія з лідерства служіння об’єднала молодих лідерів з України, Казахстану, Афганістану та Америки. З 21 травня по 4 липня 2018 року вони переймали досвід роботи казахських громадських організацій та підприємств, вивчали особливості реалізації основних принципів лідерства служіння на практиці, а також ділися власним напрацюваннями. Результатом Академії стала участь у заключній конференції Міжнародної Академії з лідерства служіння та отримання сертифікатів.

Наступного літа Київський університет імені Бориса Грінченка знову радо зустріне міжнародних партнерів в рамках роботи Академії.

 

Матеріали надано Центром програм з лідерства служіння