Школа координаторів 2018

18-20 червня 2018 р.
Київський університет імені Бориса Грінченка

З 18 по 20 червня 2018 року у навчальному корпусі №1 Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася традиційна Школа для студентських координаторів.

Понад 70 активних та ініціативних студентів усіх структурних підрозділів зібралися разом, щоб удосконалити свої комунікаційні, організаційні й лідерські здібності та навчитися працювати з майбутніми першокурсниками.

Співробітники Центру програм з лідерства служіння опрацювали зі студентами теми лідерського впливу, командоутворення, ораторського мистецтва, обговорили особливості корпоративної культури Університету та способи мотивації та організації інших. Заняття проходили у формі тренінг-сесій з інтерактивними вправами та запеклими обговореннями. Крім нових знань та практичних навичок, студенти мали змогу краще познайомитись один з одним та створити загальноуніверситетську мережу студентів-координаторів.

Матеріали надано Центром програм з лідерства служіння

Школа координаторів 2018