Новини з Приймальної комісії. Перші 10000 заяв прийнято!

Новини з Приймальної комісії. Перші 10000 заяв прийнято!

17 липня 2018 р.
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б
 

 

 

Завершується перший тиждень роботи Приймальної комісії щодо прийому документів на навчання за бакалаврськими та магістерськими освітніми програмами. В Університеті Грінченка це дуже важливий день. Саме сьогодні ми зареєстрували десятитисячну заяву від вступників. Заяву під номером 10000 подала випускниця бакалаврату нашого Університету Гузь Діана Миколаївна, яка закінчила Педагогічний інститут за спеціальністю «Дошкільна освіта» і виявила бажання навчатись на магістерському рівні за такою самою спеціальністю.

Зазначимо, що в Університеті Грінченка здійснюється набір на 44 освітні програми бакалаврського та 44 освітні програми магістерського рівнів. Колектив університету плідно підготувався до Вступу-2018 і запропонував вступникам нові освітні програми з фітнесу та рекреації; політології; кібербезпеки; економіки міста, урбаністики.

Прийом документів на більшість освітніх програм триватиме до 26 липня, а творчі конкурси вступники мають можливість складати з 21 липня у декілька сесій. До зустрічі в Київському університеті імені Бориса Грінченка!