Футбольна команда університету вирушила на VI Європейські ігри (Португалія)

Футбольна команда університету вирушила на VI Європейські ігри (Португалія)

20 липня 2018 р.

 

 

 

У п’ятницю, 20 липня, футбольна команда Київського університету імені Бориса Грінченка вирушила у Португалію на VI Європейські ігри 2018 серед студентів. Проводи команди відбулись у два етапи: спочатку в університеті, а за годину – у терміналі аеропорту «Бориспіль».

Шлях до Коїмбри, а саме там грінченківці представлятимуть Україну на європейській арені, починався з рідного вишу. Першим взяв слово доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор університету Віктор Олександрович Огнев’юк: «У цю історичну для вас подорож кожному гравцеві команди нашого вишу хотів би побажати гарного настрою. У спорті перемагає той – хто вірить у перемогу. Тому надзвичайно важливо, щоб на поле ви виходили з гарним настроєм, слухали настови тренера, виконували свої функції та грали не тільки за себе, але й за партнерів. Тільки так здобуваються перемоги. Я бажаю вам командного духу. Скажу відверто, що пишаюсь цією сторінкою Університету Грінченка, коли футбольна команда вишу представлятиме Україну на європейській арені. Хай щастить вам на полях Португалії!»

З наступним словом до гравців звернувся віце-президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів (ВФАС), президент Футбольної асоціації студентів міста Києва Вадим Місюра. У першу чергу Вадим Ярославович привітав команду від імені президента ВФАС Івана Крулька та зазначив, що уперше за останні роки на Європейських іграх Україну представлятиме саме київська команда. До речі, це стало можливим завдяки наполегливій праці команди однодумців та представників усіх зацікавлених сторін: Київської державної адміністрації, народного депутата Івана Крулька, керівництва Київського університету імені Бориса Грінченка та тренерського складу команди. «Збірна Київського університету імені Бориса Грінченка виграла у цьому році чемпіонат міста серед студентів, тому дійсно заслужила право зіграти на європейському рівні. У Португалію відправляються найкращі футболісти Студентської ліги, адже склад команди грінченківців, згідно з регламентом змагань, доповнений представниками чемпіонів України двох останніх років – СК «КНТЕУ-Меркурій» та ФК «Тернопіль-Педуніверситет». Хотів би запевнити, що кожен, хто залишається у Києві, буде вболівати за команду Київського університету імені Бориса Грінченка. Тож уся студентська футбольна родина чекає вас з перемогою!»

Далі були пам’ятні фото та слова підтримки в напуття. Уже перед виїздом до аеропорту своїми почуттями від майбутнього турніру поділилися футболісти та тренери. Так, капітан команди Університету Грінченка Євген Миколаюк відзначив дух єдності, який панує серед гравців: «Ми гарно підготувалися до турніру. Провели низку контрольних матчів з сильними суперниками, завдяки чому знаходимося у гарній фізичній формі. Ми не знаємо, що нас чекає у Португалії, але важливо те, що кожен гравець нашої команди хоче битися за честь вишу та України. У нас панує справжній командний дух, який допоможе нам боротися за найвищі досягнення».

Особливий настрій команди на майбутній турнір відзначив і головний тренер грінченківців Сергій Швець: «У хлопців є велике бажання проявити себе якнайкраще. Кожний гравець розуміє, яка відповідальність є перед ним. Ми спробуємо виправдати сподівання кожного, хто за нас вболіває. Я сам максималіст, тому й команду налаштовую лише на перемогу. Зробимо усе можливе, щоб як мінімум бути у призерах».

А за годину команда Університету Грінченка прибула до аеропорту «Бориспіль», де її проводжали голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко та голова Студентської спортивної спілки України, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України Євген Імас.

Сьогодні команда університету вирушила до Португалії, де за кілька днів візьме участь у Європейських іграх з футболу. Команді Сергія Швеця доведеться провести низку важких матчів та поборотися за звання чемпіона Європи. Бажаємо нашим хлопцям удачі!

 

Матеріал надано представниками ФАСК
Фото: НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності