Новини з Приймальної комісії. Прийом документів завершено.

Новини з Приймальної комісії. Прийом документів завершено.

26 липня 2018 р.
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б
 

 

 

Сьогодні, 26 липня, Приймальна комісія Університету Грінченка о 18 годині завершила прийом документів від вступників, що виявили бажання навчатись за бакалаврськими та магістерськими програмами. Всього до Університету подано понад 18 000 заяв, з яких понад 14 тисяч заяв на перший курс бакалаврських програм, майже 1000 заяв для навчання в Університетському коледжі та понад 1700 заяв у магістратуру.

Традиційно найпопулярнішими є спеціальності/освітні програми гуманітарного спрямування, а саме філологія (англійська) – майже 2400 заяв на дві освітні програми, журналістика – 1900 заяв на три освітні програми, право та міжнародне право – понад 1300 заяв, історія, психологія – понад 700 заяв тощо. Не залишились поза увагою вступників і такі важливі освітні програми, як дошкільна освіта та початкова освіта, логопедія, фізична терапія, кібербезпека та економіка міста. В найближчі дні завершаться фахові та вступні випробування для вступу на старші курси та магістратуру.

Першого серпня з нетерпінням очікують всі – і вступники, і працівники Університету. Саме в цей день будуть оприлюднені списки вступників, які рекомендовані на бюджетні місця. Бажаємо всім успіхів і чекаємо на Вас в Університеті Грінченка!