День Державного Прапора України

23 серпня 2018 р.
Київський університет імені Бориса Грінченка

23 серпня 2018 року у всіх корпусах Університету підняли Державний Прапор України. День Прапора – свято вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки Незалежної України. Вперше відзначили День Державного Прапора 23 серпня 2004 року. Тобто ми з вами стали свідками зародження унікальної державної традиції, що об’єднує всіх українців.

Синьо-жовтий прапор супроводжує усі видатні та значущі події нашої держави. Він відкриває нові шляхи малюкам, які йдуть до школи; студентам, які розпочинають свої перші кроки в оволодінні обраної професії, з гордістю підіймається під звуки гімну на спортивних змаганнях світу. Цього літа футбольна команда Університету Грінченка брала участь у 4-х європейських студентських спортивних іграх у Португалії та стала бронзовим призером, виборовши право участі у чемпіонаті світу в Китаї. Кому, як не нам стало відомо – що відчуваєш, коли бачиш прапор своєї країни під час перемоги!

Вітаємо всіх із Днем Державного Прапору та 27-ю річницею Незалежності України!

День Державного Прапора України