Освітній фестиваль «Маркет мов»

15 вересня 2018 р.
м. Київ, вул. Хрещатик

15 вересня 2018 року у центрі столиці по вулиці Хрещатик відбувся наймасштабніший освітній фестиваль, який запрошував всіх охочих до участі.

Організатором цього дійства є Міністерство інформаційної політики України. У рамках роботи Фестивалю пройшли лекції, презентації лінгвістичних шкіл, відбулись майстер-класи та «Ярмарок вакансій». Під час роботи Фестивалю був встановлений рекорд – «Наймасовіший урок англійської мови».

Від студентства нашого Університету брали участь організатори та координатори вищезазначеного заходу - Альона Добридень, Сергій Гаргун та члени студради при Міністерстві інформаційної політики України - Дмитро Потапов та Ангеліна Івашкевич.

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Освітній фестиваль «Маркет мов»