Images-loading

Відкриття Центру китаєзнавчих досліджень та Класу Конфуція в Київському університеті імені Бориса Грінченка

17 вересня 2018 р.
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

17 вересня 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся офіційний прийом делегації Китайської академії соціальних наук на чолі із віце-президентом Академії, депутатом Всекитайських зборів народних представників, професором Лі Пейліном. У рамках програми перебування делегації пройшла церемонія відкриття Центру китаєзнавчих досліджень та Класу Конфуція в Університеті Грінченка, за підтримки Посольства Китайської Народної Республіки в Україні.

В урочистостях взяли участь: ректор Університету Грінченка Віктор Огнев`юк, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, Надзвичайний та Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні Ду Вей, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

У рамках заходу відбулося підписання угоди про співпрацю між Китайською академією соціальних наук та Київським університетом імені Бориса Грінченка.

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти