Осінній семестр у Вільнюському університеті

вересень 2018 – січень 2019 року
Вільнюський університет (Литва)

Завдяки договору про міжнародне співробітництво з Вільнюським університетом (Литва) наші студенти мають змогу навчатися за програмою академічної мобільності в Університеті-партнері.

Осінній семестр 2018/2019 навчального року у Литві проводять студентка Інституту журналістики Яна Хромяк та студентка Історико-філософського факультету Олександра Федорова.

Студенти діляться своїми враженнями:

«Насправді вражень дуже багато, як і нових друзів. Перші два тижні вересня викладачі тільки знайомили нас із своїми методами викладання та системою оцінювання. До речі, вона майже ідентична із тією, що у нашому Університеті, тому звикати до нової не треба. Проте тут більше роботи в групах і створення проектів на різну тематику.

Щодо поза навчальних вражень - вони різні. Особисто я маю купу нових добрих друзів з Японії, Польщі, Італії, Іспанії, Греції, Азербайджану. Є прекрасна нагода підтягнути мову та навчитись розуміти різну вимову.»

Яна Хромяк

Бажаємо нашим студентам наснаги і успіхів у навчанні!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

Осінній семестр у Вільнюському університеті