Результати конкурсу за програмою академічної мобільності в Університеті Фоджа (Італія) в рамках програми Еразмус+

10 foggia logo 02

25 жовтня 2018 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір на навчання в Університеті Фоджа (Італія) на весняний семестр 2018/2019 н. р. у рамках програми академічної мобільності Еразмус +.

З урахуванням рейтингу успішності, знання іноземної мови, наукових здобутків, участі у громадських та соціальних заходах Університету рекомендувати до участі у навчальній (академічній) мобільності за Програмою Еразмус+ (напрям К1) з Університетом Фоджа (Італія) таких студентів Університету:

1. Христину Макар, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Філологія: італійська мова і література», Інститут філології.

2. Євгенію Буряк, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність «Філологія: італійська мова і література», Інститут філології.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти