Лідерський модуль: підвищення кваліфікації викладачів Університету

08-09 листопада 2018 року

В останні теплі дні осені, 8 та 9 листопада, лідерський модуль зібрав викладачів Університету в ННЦ культури лідерства. Не зважаючи на бажання зазирнути у вікно та помилуватися природою, яка готується до сну, наші викладачі заглибилися у нагальні питання викладання з позиції лідерства. Тренер Жанна Савич професійно спрямувала роботу групи на обговорення таких проблемних зон діяльності викладача, як ефективність комунікацій, лідерська позиція викладача у відносинах зі студентами, ресурси для взаємодії з колегами та підопічними.

Продуктивна робота учасників тренінгу не обійшлася без застосування технік та прийомів відновлення власних ресурсів та попередження емоційного вигорання. Максимально відкриті і відверті освітяни щиро обмінювалися власним досвідом. Ресурси, яких набули викладачі, зарядили їх на подальшу співпрацю та надихнули на опанування нових професійних горизонтів. Бажаємо колегам успіхів та творчої наснаги!

Матеріали надано ННЦ культури лідерства

11_08-09_nnc-kl_01