Images-loading

Конференція «Учителі нового покоління: секрети успіху»

Конференція «Учителі нового покоління: секрети успіху»

13 листопада 2018 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

 

 

13 листопада 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Інформаційно-практична конференцію з питань реформування педагогічної освіти “Учителі нового покоління: секрети успіху”. Конференція пройшла у рамках проекту “Шкільний учитель нового покоління”, який реалізовувався Міністерством освіти і науки України та Британською Радою в Україні в 13-ти закладах вищої освіти, у т. ч. в Університеті Грінченка.

У ході проекту було розроблено типову програму навчання методики навчання англійської мови на засадах студентоцентризму, практико-орієнтованого навчання, розвитку компетентностей ХХІ століття. Університет Грінченка вже три роки поспіль успішно впроваджує цю програму в освітньому процесі, активно сприяючи формуванню вчителя нового покоління, готового працювати в умовах нової освітньої парадигми.

Конференцію відкрили: Віктор Огнев’юк, Ректор Київського університету імені Бориса Грінченка; Павло Хобзей, Заступник Міністра освіти і науки України; Саймон Вільямс, Директор Британської Ради в Україні.

У ході пленарного засідання “Світові практики підготовки майбутніх учителів” з доповідями виступили: Саманта Твізелтон, директор Шеффілдського інституту освіти Університету Шеффілд Халлам (Велика Британія) та Арто Ваатокарі, керівник проект “Фінська підтримку реформи української школи” (Фінляндська Республіка). Модератором відкриття та пленарного засідання виступила Вікторі Іваніщева, менеджер з освітніх проектів Британської ради в Україні.

Після пленарного засідання конференцію продовжила Дискусійна панель “Шкільний учитель нового покоління і нова українська школа: разом чи паралельно?”, модератором якої була Наталія Мосейчук, журналіст ТСН 1+1. Участь у дискусійні панелі взяли декани, завідувачі кафедр, викладачі та студенти, які реалізували цей проект протягом трьох років. Усі учасники конференції мали змогу поставити запитання та взяти участь в обговоренні.

Завершилась Інформаційно-практична конференція з питань реформування педагогічної освіти “Учителі нового покоління: секрети успіху” низкою творчих майстерень та демонстраційних занять.

 

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти