Стань донором – врятуй життя

11-12 грудня 2018 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

11-12 грудня 2018 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся «День донора». Забір крові проводився 11 грудня 2018 року за адресою бульвар Шамо, 18/2 та 12 грудня 2018 року - вулиця Маршала Тимошенка, 13Б.

Вищезазначені заходи проводив Київський міський центр крові.

Під час проведення процедур здали кров - 31 особа, з них - 5 співробітників та 26 студентів:

Інститут людини – 4 особи

Інститут мистецтв – 2 особи

Інститут журналістики – 7 осіб

Факультет здоров’я, фізичного виховання та спорту – 4 особи

Інститут філології – 8

Факультет інформаційних технологій та управління – 1

Викладачі Інституту філології, Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту та Бібліотечного комплексу Університету. Під час проведення вищезазначених процедур були створені всі умови для комфорту, як медичних працівників, так і для охочих здати кров. Первинна профспілкова організація студентів забезпечила студентів-донорів смаколиками.

Примітка: кожні 2 секунди 1 людина в Україні потребує переливання крові. Один донор рятує 5 життів.

БУДЬМО УВАЖНИМИ ОДИН ДО ОДНОГО!

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Стань донором – врятуй життя