Грінченківці вітають міську громаду

26 грудня 2018 року

26 грудня 2018 року у концертній залі ЗОШ №139 м. Києва вихованці вокальної студії «Натхнення» (керівник: Машковська Н.В.) та учасники хореографічної студії «Grand Flavah» (керівник: Куклінова В.В.) привітали громаду міста із прийдешніми новорічними та різдвяними святами.

У концертній програмі та привітаннях брали участь громадські діячі, представники міських організацій, фондів та установ міста. Серед глядачів були почесні кияни, представники соціальних категорій, багатодітних сімей, діти шкільного віку.

Всі присутні отримали подарунки від Європейського Центру Громадських Ініціатив.

Гідно представляючи творчість наших студентів, наша університетська громада ще раз довела, що місія яка покладена на нас – служіння людині, громаді, суспільству – дієва і жива, бо все тепло душі і серця ми віддаємо людям.

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Грінченківці вітають міську громаду