Китайський Новий Рік – Свято Весни

18 січня 2019 року

18 січня 2019 року у концертній залі нашого Університету пройшов Посольський прийом та велика святкова концертна програма, присвячена Китайському Новому Року 2019 – Святу Весни.

У цьому блискавично-яскравому заході брала участь вихованка вокальної студії «Натхнення» (керівник: Машковська Н.В.) – студентка Інституту філології Олександра Лихота. У її виконанні пролунала пісня китайською мовою про кохання.

Нагадаємо, що саме з цією піснею Олександра здобула перемогу на великому фестивалі Китайської естрадної пісні 2018 року.

Нам дуже приємно, що студенти-грінченківці дотичні до всіх подій, які відбуваються у культурному житті Університету, столиці, України. Це і є важливий аспект міцної громадянської позиції, в основі яких лежить позиція лідера.

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Китайський Новий Рік – Свято Весни