ІІІ Всеукраїнський турнір з філософії

14-15 лютого 2019 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

14-15 лютого 2019 р. в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ Всеукраїнський студентський турнір з філософії.

Мета турніру – стимулювання творчої фахової діяльності майбутніх науковців, зустріч із представниками наукових шкіл, обмін досвідом та ідеями, ознайомлення молоді з результатами останніх досліджень та найновішими тенденціями у філософській системі знань.

У турнірі взяли участь 25 команд вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації з усіх регіонів країни. Особливістю цьогорічного турніру став розподіл гравців на дві ліги – студентів філософських факультетів (1 ліга) та нефілософських спеціальностей (2 ліга).

За результатами гри перемогли (І місце) команди Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (1 ліга) та Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди (2 ліга).

Блискучу гру (ІІ місце) продемонстрували команди Київського університету імені Бориса Грінченка, Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ (1 ліга) та команди Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба, Київського національного торговельно-економічного університету (2 ліга).

ІІІ призове місце завоювали команди Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського (1 ліга) та команди Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, Національної академії внутрішніх справ, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (2 ліга).

Усім учасникам були вручені сертифікати, а переможці отримали грамоти та цінні подарунки від спонсорів — Федерації роботодавців України й Асоціації підприємств скляної промисловості «Скло України». Проведення турніру забезпечила команда з 28 модераторів і членів журі — представників провідних освітніх та наукових центрів України.

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм

ІІІ Всеукраїнський турнір з філософії