Images-loading

Лекція Надзвичайного та Повноважного Посла Киргизької Республіки в Україні Жусупбека Шаріпова

Лекція Надзвичайного та Повноважного Посла Киргизької Республіки в Україні Жусупбека Шаріпова

27 лютого 2019 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б 

 

 

 

27 лютого 2019 року відбулась лекція Надзвичайного та Повноважного Посла Киргизької Республіки в Україні Жусупбека Шаріпова.

На лекції були присутні Віктор Огнев’юк, ректор Університету; Ермек Канібеков, третій секретар посольства Киргизької Республіки в Україні; Наталія Віннікова, проректор з наукової роботи Університету; Ігор Грицяк, декан Факультету права та міжнародних відносин; Галина Горбенко, директор Інституту журналістики; Ольга Виговська, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, а також студенти та викладачі Факультету права та міжнародних відносин, Інституту журналістики.

Віктор Огнев’юк виступив з вітальним словом перед гостями заходу, подякував Надзвичайному та Повноважному Послу Киргизької Республіки в Україні Жусупбеку Шаріпову за розвиток міжнародних відносин між Україною та Киргизстаном.

У ході лекції пан Посол ознайомив присутніх з історією становлення Киргизької державності та дипломатії, розповів про культурні традиції Киргизької Республіки та напрямки міжнародного співробітництва сучасної Киргизії.

Під час лекції пан Посол вручив лист-подяку і пам’ятний подарунок професору кафедри журналістики та нових медіа Інституту журналістики Миколі Васьківу за переклад творів Чингіза Айтматова “Коли падають гори”, “Побачення з сином”, “Біла хмара Чингісхана”, який він здійснив до 90-річчя з дня народження відомого киргизького письменника Чингіза Айтматова.

 

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти