Профорієнтація в дії!

25 березня 2019 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

25 березня 2019 року Київський університет імені Бориса Грінченка зустрів у своїх стінах учасників Весняного табору для учнів 8-11 класів від IBS Education.

Зустріч виявилася надзвичайно цікавою і насиченою. Старшокласники мали змогу попрактикувати вправи для покращення дикції, спробували роботу в кадрі та дізналися як ефективно писати твори; в Лабораторії вбудованих систем і 3D-моделювання хлопці та дівчата проектували об’ємне зображення панди; пройшли тестування, в результаті якого перевірили свої індивідуальні особливості, а також дізналися секрети тайм-менеджменту та реалізації поставлених цілей; пересвідчилися як цікаво та практично в Університеті Грінченка вивчають історію та багато іншого.

Також, протягом усієї екскурсії абітурієнти дізнавалися цікаву інформацію про Університет та знайомились із матеріально-технічним забезпеченням нашого закладу. Співробітники НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності розповіли про спеціальності та освітні програми, перспективи навчання, відповіли на запитання, а на завершення зустрічі провели вікторину. Найкмітливіші та найуважніші отримали корпоративні подарунки, які нагадуватимуть про теплу зустріч та атмосферу, яка оточує всіх грінченківців щодня.

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Профорієнтація в дії!