Стажування грінченківців у Стамбулі

01-08 квітня 2019 року
Культурно-освітній центр Сінан-Паша (Туреччина)

З 1 по 8 квітня 2019 р. науковці Київського університету імені Бориса Грінченка – декан Історико-філософського факультету, доктор філософських наук, професор Олена Александрова, заступник декана ІФФ, доктор історичних наук, професор Галина Саган, доцент кафедри філософії ІФФ, кандидат філософських наук Руслана Мартич, у Стамбулі (Туреччина) пройшли стажування, спрямоване на вивченням історії ісламу. Стажування відбулося за сприяння Муфтія Духовного управління мусульман України “Умма” Саїда Ісмагілова, співробітника Культурно-освітнього центру Сінан-Паша Мухамеда Тімошева, президента Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків Ігоря Козловського.

Делегація Університету Грінченка відвідала Університет Мармара, також взяла участь у круглому столі “Україна-Туреччина: спільне історичне минуле та перспективи співпраці”, що пройшов в Університеті Фатіх Султан Мехмет. У Культурно-освітньому центрі Сінан-Паша працівники Університету Грінченка прослухали низку лекцій, зокрема про написання Корану, сур, калігр афію, про сучасну політику Туреччини щодо виховання молоді тощо.

Матеріали надано Історико-філософським факультетом

Стажування грінченківців у Стамбулі