Images-loading

Університет Грінченка на Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2019»

Університет Грінченка на Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2019»

12-13 квітня 2019 року
 

 

 

  

12-13 квітня 2019 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2019», у якій традиційно взяв участь Університет Грінченка.

Варто зазначити, що цьогоріч школярі та їхні батьки цікавилися не лише загальною інформацією про наш ЗВО, а й шляхом ідейного лідера нашого університету Бориса Грінченка.

Майбутні вступники отримали індивідуальні консультації щодо вступу, а також запрошення на персональні дні відкритих дверей.

Роботу виставкового стенду Університету Грінченка забезпечували співробітники НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності та студенти-практиканти Інституту журналістики.

Приємно відзначити, що колектив Університету Грінченка було нагороджено дипломом за активну профорієнтаційну роботу серед молоді.

На сьогодні виставка є одним з найбільших заходів, який присвячений вищій освіті в Україні та за кордоном і надає змогу всім охочим отримати інформацію безпосередньо від представників ЗВО. На виставці представлені більше 70 освітніх закладів з різних країн світу.

 

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності