Профспілковий семінар-тренінг

23-24 квітня 2019 року

23-24 квітня 2019 року у дитячому санаторії «Пуща-Водиця» пройшов семінар-тренінг для голів та профспілкового активу первинних профспілкових організацій студентів закладів вищої освіти міста Києва «Звіти і вибори в первинних профспілкових організаціях».

Семінар-тренінг провели: завідувач відділу оргроботи ЦК Профпілки – Володимир Міронов, голова ППОСА ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» - Ольга Чабанюк, викладач риторики, практикуючий психотерапевт, тренер – Ольга Денисова. Із привітанням до учасників звернувся Олександр Яцунь, голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Від ППОС нашого Університету у роботі семінару брали участь: Гавриленко Антоніна - голова Профбюро Інституту філології, Головей Юлія - заступник голови Профбюро Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту та Сарапина Анастасія - заступник голови Профбюро Історико-філософського факультету.

Під час роботи семінару був підготовлений план заходів щодо звітів і виборів у первинних організаціях до кінця 2019 року. Розроблена Інструкція про проведення звітів і виборів. Всім учасникам семінару були роздані Методичні рекомендації щодо проведення вищезазначених заходів.

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Профспілковий семінар-тренінг