Київський університет імені Бориса Грінченка переміг у грантовій програмі Eurasia з проектом «DeDiMaMo - Розвиток математичних компетентнстей студентів за допомогою цифрового математичного моделювання» CPEA-ST-2019/10067.

Університет виборов перемогу серед 19 поданих заявок цього року, фінансову підтримку з яких отримали лише шість проектів і тільки два з них, де головним представником закордоном є український університет (Київський університет імені Бориса Грінченка та Національний університет «Львівська політехніка»).

Учасниками проекту DeDiMaMo є Університет Агдера (Норвегія) - головна організація, Київський університет імені Бориса Грінченка (Україна) та Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка (Україна).

Університети співпрацюватимуть над впровадженням інновацій при навчанні математики з використанням елементів адаптивного навчання, з особливим акцентом на цифровому математичному моделюванні.

Проект триватиме два роки.

Координатор проекту: проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Морзе Н.В.

Радіємо, що науковий і міжнародний розвиток Київського університету імені Бориса Грінченка виходить на ще вищий рівень!

Вітаємо робочу групу проекту з цією перемогою!