Хай пісня скликає друзів

На початку травня у місті Чернівці відбувся Х Міжнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль «Хай пісня скликає друзів». Традиційно фестиваль проводиться під патронатом Національної Комісії України у справах ЮНЕСКО. Реалізація проекту спрямована на популяризацію культурного надбання людства крізь призму мистецького таланту молоді, здійснення просвітницької місії задля зміцнення української національної ідеї, розвою вітчизняного співочого таланту.

У конкурсній програмі брала участь студентська молодь з усієї України, 700 представників з різних країн світу. До складу журі увійшли відомі митці з Італії, Австрії, України, Китаю, Румунії, Молдови. Фестиваль працює у рамках культурно-мистецького проекту «Схід+Захід=Мир». Ідея цього фестивалю повністю відповідає місії служіння грінченківської громади.

Від нашого Університету у роботі фестивалю брала участь студентка Інституту філології – Олександра Лихота, вихованка загально університетської творчої вокальної студії «Натхнення» (художній керівник: Наталія Машковська), яка стала лауреатом ІІІ ступеня у номінації «Естрадний сольний спів» і отримала диплом про участь у фестивалі.

Вітаємо!

Матеріали надано НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів

Хай пісня скликає друзів