Університет Грінченка вшосте став волонтерським партнером «Пробігу під каштанами»

Університет Грінченка вшосте став волонтерським партнером «Пробігу під каштанами»

26 травня 2019 року
м. Київ

 

 

  

26 травня 2019 року Університет Грінченка уже вшосте долучився до благодійного «Пробігу під каштанами» як волонтерський партнер.

«Пробіг під каштанами» – наймасштабніший спортивно-благодійний проект в Україні. Проходить щорічно, починаючи з 1993 року. Зібрані в рамках проекту кошти спрямовуються на придбання обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, спеціалісти якого рятують життя дітей з вродженими вадами серця.

Варто зазначити, що цьогоріч було започатковано два нові старти – «Пробіг наосліп» та «Пробіг із собакою». Зібрані кошти будуть направлені на підтримку Інституту очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова, а також Фонду «Happy Paw» на придбання необхідних матеріалів у притулок для тварин.

Більш ніж 70 студентів-грінченківців різних спеціальностей виявили бажання стати частиною такої важливої події. Для багатьох з них це вже стало доброю традицією, а дехто долучився до волонтерської команди вперше. Хлопці та дівчата працювали на реєстрації, в прес-зоні, в зоні видачі води, зонах партнерів, старті та фініші, підтримували тих, хто біг протягом усього маршруту, організовували активності з дітьми, а також допомагали нагороджувати переможців на сцені.

Традиційно, після Пробігу, координатори обиратимуть найкращого волонтера у кожній із зон відповідальності. Окрім подяк усім волонтерам, найактивніші отримають корпоративні презенти від Університету Грінченка та подарунками від одного з партнерів Пробігу.

 

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності