50-річчя Дніпровського району м.Києва

25 травня 2019 року
м. Київ

25 травня 2019 року студенти та викладачі Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у святкуванні 50-річчя Дніпровського району м.Києва.

Урочисті заходи проходили в Парку культури та відпочинку «Перемога». Студенти та викладачі презентували навчальний заклад, проводили різноманітні майстер-класи, арт-майстерні, рухливі та настільні ігри із соціальної тематики тощо. Крім того, активно проводилась профорієнтаційна робота серед жителів Дніпровського району.

На заході був присутній голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації П.В. Онофрійчук та його заступниця, фахівець у справах сім’ї, молоді та спорту А.В. Загородня. Так, відбулась розмова із адміністрацією Інституту людини щодо підготовки кваліфікованих кадрів для соціальної сфери столиці.

Колектив Інституту людини вдячний за запрошення і сподівається на подальшу плідну співпрацю!

Інформація на сайті Інституту людини

Матеріали надано Інститутом людини