ІІ Пан’європейська конференція в Україні

12-13 вересня 2019 року

12-13 вересня відбулася друга Пан’європейська конференція в Україні. Учасниками та організаторами заходу стали викладачі та студенти кафедри міжнародних відносин та міжнародного права Факультету права та міжнародних відносин за ініціативи Пан’європейського союзу України та підтримки Фонду Ганса Зайделя. Цьогорічна конференція була присвячена забезпеченню сталості "європейського вектору" України, ролі молоді у створенні "мережі друзів України" в Європі, співпраці та кооперації зі Східними фронтерами ЄС, а також українській молоді та європейській ідеї.

У конференції взяли участь колеги з Австрії, Словенії, Великої Британії, Іспанії, Німеччини, які стали активними членами панельних дискусій. Як підсумок, два дні обговорень пройшли надзвичайно продуктивно та насичено.

Матеріали надано Факультетом права та міжнародних відносин

ІІ Пан’європейська конференція в Україні