Поїздка Наукового товариства Університету Грінченка до м. Умані у рамках Днів європейської спадщини

Поїздка Наукового товариства Університету Грінченка до м. Умані у рамках Днів європейської спадщини

21 вересня 2019 року
м. Умань

 

   

 

21 вересня 2019 року у рамках Днів європейської спадщини члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка відвідали місто Умань.

Дні європейської спадщини – загальноєвропейська ініціатива, офіційно започаткована Радою Європи в 1991 році. Мета проекту – привернути увагу до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.

Програма перебування Наукового товариства в місті Умані була насиченою та змістовною. Під час поїздки представники Наукового товариства – студенти, магістранти, аспіранти, викладачі Університету Грінченка відвідали екскурсію з елементами театралізації “Центральна частина міста – осередок культурного життя Умані кінця ХVIII – початку ХІХ століття”; дізналися про історію заснування та становлення Уманського національного університету садівництва; відвідали таємні підземелля Василіанського монастиря, спорудженого у ХVII столітті; провели спільну зустріч зі студентами та викладачами Уманського національного педагогічного університету імені Павла Тичини та обмінялися досвідом створення та реалізації театралізованих екскурсій; відвідали експозицію “Історія звуку” в Уманському краєзнавчому музеї.

 

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм