Зустріч з представником американського ЗВО

23 вересня 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

За підтримки Американських Рад з Міжнародної освіти та консультативного центру мережі Державного Департаменту США EducationUSA 23 вересня 2019 року в Київському університет імені Бориса Грінченка відбулася зустріч з помічником проректора відділу Глобальної освіти Державного Університету в Бойсе (Boise State University) Гонзало Брусом.

Університет в Бойсе є найбільшим університетом штату Айдахо, в якому навчається понад 25 000 студентів. Згідно класифікації Карнегі він визнається як науково-дослідний заклад з «високим рівнем дослідницької діяльності».

Під час візиту Гонзало Брус відвідав Факультету інформаційних технологій та управління, виступив з презентацію про свій Університет та ознайомив студентів та викладачів з можливостями розвитку традиційного академічного співробітництва.

В ході перемовин сторони узгодили шляхи встановлення та напрямки розвитку партнерських відносин між університетами. Перспективними напрямами були визнані наступні сфери співпраці: інформатика та кібербезпека, управління та бізнес, політика та адміністрування, економіка міста та урбаністика, підготовка учителів. Учасники зустрічі домовилися найближчим часом підготувати та підписати угоду про міжнародне співробітництво.

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти

Зустріч з представником американського ЗВО