Розширюємо географію профорієнтації!

19 жовтня 2019 року

19 жовтня 2019 року Університет Грінченка розширив географію профорієнтаційної діяльності та взяв участь у Всеукраїнському форумі «Успішний 11-класник» у Харкові!

Захід відвідали одинадцятикласники та їхні батьки, які мали змогу поспілкуватися з представниками НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності Університету. Майбутнім вступникам розповідали про навчання та переваги Університету Грінченка, консультували щодо вступу, запрошували на персональні дні відкритих дверей та інформували про заходи, які можна відвідати школярам. Поза увагою не залишили міжнародну співпрацю, яка активно здійснюється в нашому ЗВО. Приємно зазначити, що навіть у Харкові школярі знають про Київський університет імені Бориса Грінченка і проявляють неабиякий інтерес та бажання навчатись саме у статусі грінченківця.

Також представники ЗВО Харкова разом із викладачами ZNOUA та спеціально запрошеними спікерами провели цікаві лекції, що допоможуть абітурієнтам із підготовкою до ЗНО, вибором професії та університету мрії.

Щиро вдячні організаторам, освітній компанії ZNOUA, за співпрацю, натхненну атмосферу та вмотивованих одинадцятикласників!

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Розширюємо географію профорієнтації!