Університет Грінченка отримав повне членство в Європейській Асоціації Університетів

28 жовтня 2019 року
Брюссель, Бельгія

28 жовтня 2019 року на засіданні Ради Європейської Асоціації Університетів було переглянуто статус Київського університету імені Бориса Грінченка в Асоціації і підтримано розширення його повноважень в ній шляхом надання Університету статусу постійного члена цієї впливової інституції. Це стало можливо з огляду на успішну міжнародну діяльність і зростання його рейтингу в європейському освітньому просторі, підтримку і впровадження європейських цінностей в місію Університету.

Повне членство в Європейській Асоціації Університетів відкриває для нас нові можливості, зокрема Університет Грінченка в особі Ректора отримує право брати участь у голосуваннях щодо важливих питань та виборі керівного складу Асоціації, впливаючи в такий спосіб на розбудову та майбутнє європейської вищої освіти.

Вітаємо Університет з набуттям високого статусу і визнанням в когорті прогресивних закладів вищої освіти Європи!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти