Осінній лідерський табір для старшокласників

Осінній лідерський табір для старшокласників

30 жовтня по 1 листопада 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

 

   

 Лише 3 дні, а скільки нового! З 30 жовтня по 1 листопада Центр програм з лідерства служіння відкривав горизонти лідерства для школярів 8-10 класів на Fall Leadership Camp.

 

Другий рік поспіль Центр допомагає з користю проводити осінні канікули учням київських шкіл, підбираючи актуальні теми, цікаві вправи, ігри та відео з лідерства.

Без чого неможлива ефективна взаємодія із зовнішнім світом та власною командою? Чинників багато, але цього разу табір був присвячений декільком із них:

  1. Прийняття - усі ми різні, а тому потрібно вміти приймати особливості людей у групі та толерантно ставитися до потреб кожного.

  2. Довіра - вона формується із часом та завдяки різним ситуаціям, головне - не боятися відкриватися іншим.

  3. Повага - кожен по різному її демонструє, але у спілкуванні в команді вона має стояти на першому місці.

  4. Спільний ріст і розвиток - без постійної комунікації, роботи над спільними проєктами неможливо рости як команда. Крім того, важливо надихати один одного!

Нагадаємо, Fall Leadership Camp - це 3-денний інтенсивний курс, що поєднує в собі вивчення основ лідерства, розвиток лідерських якостей та вивчення англійської мови.

Після табору учні не тільки вдосконалюють свої комунікативні навички та розширюють словниковий запас, а й покращують власні якості лідера, визначають пріоритетні цілі та стратегії їх досягнення, навчаються працювати у команді та ефективно взаємодіяти з ровесниками.

З нетерпінням чекаємо наших учасників на другому етапі програми - Winter Leadership Camp, що відбудеться на літніх канікулах. Слідкуйте за анонсами!

 

Матеріали надано Центром програм з лідерства служіння