Результати конкурсу в рамках програми Еразмус+ з Університетом Кадісу (Іспанія)

11 листопада 2019 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

В Університеті Грінченка закінчився конкурсний відбір для навчання за програмою Еразмус+ в Університеті Кадісу (Іспанія) на весняний семестр 2019-2020 н. р.

На розгляд Конкурсної комісії надійшли документи від семи студентів з Інституту філології нашого Університету.

На підставі наданих студентами документів, враховуючи рівень успішності студентів, рівень володіння іноземною мовою, наукові здобутки, участь в університетському житті Конкурсна комісія рекомендувала у межах трьох місць таких студентів:

1. Марію Дудку, студентку першого (бакалаврського) рівня (2 курс), спеціальність Іспанська мова і література, Інститут філології – програма зі стипендією.

2. Ілону Макаренко, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність Іспанська мова і література, Інститут філології – програма без стипендії.

3. Ганну Кардаш, студентку першого (бакалаврського) рівня (3 курс), спеціальність Іспанська мова і література, Інститут філології – програма без стипендії.

Бажаємо студентам-грінченківцям успіхів!

Матеріали надано НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти