Презентація монографії «Подолання кризи ідентичності в підлітковому віці» кандидата психологічних наук, доцента кафедри практичної психології О.А. Краєвої

13 листопада 2019 року

13 листопада 2019 року в Інституті людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася презентація одноосібної наукової праці (монографії) «Подолання кризи ідентичності в підлітковому віці» кандидата психологічних наук, доцента кафедри практичної психології Оксани Анатоліївни Краєвої.

У монографії здійснено загальнотеоретичний аналіз проблеми кризи ідентичності, систематизовано погляди науковців про основні загальноутворюючі аспекти кризи ідентичності особистості підліткового віку, уточнено ознаки ідентичності, вивчено структурні показники ідентичності особистості в підлітковому віці на етапі перебігу кризи.

Обґрунтовано та апробовано авторську тренінгову програму «Подолання кризи ідентичності осіб підліткового віку 13-14 років». Доведено можливість успішного психологічного супроводу особистості підліткового віку на етапі перебігу кризи ідентичності за допомогою ефективної цілеспрямованої роботи шляхом.

Монографія може бути корисною для практичних психологів, науковців, аспірантів, студентів та інших спеціалістів, яких цікавить проблема ідентичності загалом, кризи ідентичності особистості та її ефективного та успішного подолання.

Із текстом монографії можна познайомитися за посиланням.

Матеріали надано НМЦ досліджень, наукових проектів та програм