Форум ПроПрофесії

23 листопада 2019 року

23 листопада 2019 року викладачі та студенти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у форумі «ПроПрофесії», який був організований Київським молодіжним центром. Відвідувачі форуму – школярі 7 – 11 класів, батьки та вчителі.

На заході Інститут людини був презентований різними локаціями. Кафедра практичної психології була представлена студією «Цікава психологія». Учасники форуму змогли за допомогою метафоричних асоціативних карток та різноманітних психологічних тестів дізнатися про особливості власного характеру.

Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи анонсувала майстерню «Соціальна адвокація». Старшокласників інформували як представляти та захищати інтереси клієнтів; лобіювати інтереси компаній та міжнародних організацій; впливати на прийняття рішень; організовувати брифінги, прес-конференції; проводити акції та марафони.

Кафедра психології особистості та соціальних практик пропонувала учасникам форму квест «Територія ПСІ». За допомогою проективних методик діагностування особистості та різноманітних психологічних вправ у учасників форуму була можливість заглибитись у власний внутрішній світ, зрозуміти своє Я, розкрити свої ресурси та можливості.

Флеш-моб «Логоритмічне коло» пропонувала кафедра спеціальної та інклюзивної освіти. Учасники форуму могли одночасно поєднувати нейропсихологічні вправи з логоподечними, що активізують міжпівкульну взаємодію та синхронізацію мовлення, а також сприяють налагодженню емоційного зв’язку між учасниками.

Крім того, студенти та викладачі долучились і до профорієнтаційної роботи, проінформувавши старшокласників про спеціальності, які можуть здобути в університету. Також була поширена інформація про ЗНО та умови вступу до навчального закладу.

Матеріали надано Інститутом людини

Форум ПроПрофесії