Профорієнтаційний захід «GET Christmas»

25 грудня 2019 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

25 грудня 2019 року у новорічному внутрішньому дворику Університету Грінченка відбувся розважально-пізнавальний захід для одинадцятикласників GET Christmas (Grinchenko Educational Talks). Подію відвідало понад 40 осіб, серед яких грінченківці та вмотивовані абітурієнти.

Співробітники Науково-методичного центру інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності розповіли основну інформацію про Університет та розвіяли міфи, які витають довкола нашого ЗВО. Зокрема міфи про напрям підготовки студентів, про статус закладу освіти, про якість освіти в українських вишах та про грінченківські гуртожитки.

Старший викладач Інституту журналістики Віктор Олександрович Шиян відверто розповів про свій професійний (і не лише) шлях, порадив на що звертати увагу при виборі ЗВО та розказав про підхід до викладання в Університеті Грінченка.

Студентка Факультету права та міжнародних відносин Тіна Тейшейра весело та креативно розповіла про навчання і студентське життя грінченківської родини, також дала поради як поєднати підготовку до ЗНО з новорічними святами.

Успішна випускниця Яна Бакун поділилалась своїм досвідом професійного становлення і труднощами, які трапляються на професійному шляху. Також Яна розповіла про цікаві робочі та життєві ситуації, що надихнули одинадцятикласників і роль Університету Грінченка у її житті.

Під час заходу було розіграно два подарунки: корпоративний набір для навчання і брендовану пляшку для води.

Після офіційної частини на гостей чекало неформальне спілкування зі студентами університету, де одинадцятикласники могли отримати відповіді на всі свої запитання.

До речі, гості не залишились без атмосферних фото від фотографа біля ялинки та святкових оленів, смаколиків, чаю і драйвової музики.

Профорієнтаційний захід у такому форматі в Університеті Грінченка відбувся вперше та вже отримав гарні відгуки від абітурієнтів. Далі - більше!

Матеріали надано НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Профорієнтаційний захід «GET Christmas»