В Університеті Грінченка відкрито доступ до ресурсів порталу Springer Link!

січень 2020 року

З січня 2020 році за підтримки МОН України усім установам, які мають передплату на Scopus та Web of Science, відкрито доступ до повнотекстових ресурсів одного з найбільших світових видавців академічних і науково-популярних книг та журналів Springer Link, а саме:

• журналів Springer 1997-2020 рр.;
  • електронних книг Springer 2017 р.

Відтепер усі передплачені 9662 назви книг доступні з локальної мережі Університету.

Доступ до порталу можна отримати з будь-якого комп’ютера та через Wi-Fi мережі на території Університету за посиланнями: https://link.springer.com/

За консультацією щодо використання ресурсу прохання звертатися до співробітників бібліотеки:

Литвинова Анастасія Володимирівна, бібліотекар відділу обслуговування, тел. 485-21-99; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Матеріали надано Бібліотекою Університету Грінченка