Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Візит ректора до Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка

P909000909 вересня 2011 року ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Огнев’юк ознайомився з роботою Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. Згаданий університет – найстаріший навчальний заклад Тернопільщини, в якому стаціонарно навчається понад 7 000 студентів.

Між ректорами двох університетів відбувся обмін досвідом, обговорено питання подальшої співпраці.