Вступ Університету до Європейської асоціації освіти дорослих

certificate_small14-17 червня 2011 р.

14-17 червня 2011 р. у м. Мальмо (Швеція) відбулася Генеральна Асамблея Європейської асоціації освіти дорослих, де відбулося прийняття до Асоціації нових членів, серед яких і Київський університет імені Бориса Грінченка.

Європейська асоціація освіти дорослих - європейська неприбуткова організація, до якої належать близько 130 членів з 43 країн, що працює у сфері освіти дорослих.

Асоціація працює над питаннями соціальної інклюзії згідно з Лісабонською стратегією, поширює навчання дорослих та збільшення доступу до освіти. Метою навчання може бути розвиток компетенцій для особистісного зростання та роботи, соціальних змін та активного громадянства, сталого розвитку, культурної та міжкультурної освіченості.

certificate