Відкрита лекція почесного ректора Вищої педагогічної школи Спілки польських вчителів Тадеуша Левовицького (Польща)

17 листопада 2011 року

17 листопада 2011 року Тадеуш Левовицький, почесний ректор Вищої педагогічної школи Спілки польських вчителів, доктор хабілітований гуманітарних наук у галузі педагогіки, професор звичайний, іноземний член НАПН України (Польща), прочитав лекцію на тему "Особливості професійної підготовки майбутнього педагога у Польщі" для студентів та викладачів Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.
Після лекції відбулися урочистості, під час яких ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України Віктор Огнев’юк вручив диплом та мантію почесного професора Київського університету імені Бориса Грінченка Тадеушу Левовицькому.
На честь почесного професора Тадеуша Левовицького хор Інституту мистецтв виконав гімн "Gaudeamus" та пісню "Многая літа". А викладач Інституту мистецтв, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Оксана Петрикова подарувала пісні польською мовою.