Круглий стіл «Київський університет імені Бориса Грінченка: від історії до сьогодення»

meeting07 грудня 2011 року

вул. Тимошенка, 13-б, читальний зал бібліотеки Університету, V поверх

7 грудня 2011 року у рамках святкування Дня Університету відбувся круглий стіл на тему “Київський університет імені Бориса Грінченка: від історії до сьогодення”. Під час заходу з доповідями виступили:
Ф.Л.Левітас, завідувач кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання Інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор історичних наук, професор (тема виступу “Організація системи підвищення кваліфікації вчителів в Україні у 1874-1917 рр.”); О.О.Салата, професор кафедри всесвітньої історії та методики навчання Інституту лідерства та соціальних наук, доктор історичних наук, доцент, О.І.Бонь, доцент кафедри історії України та методики навчання Інституту лідерства та соціальних наук, кандидат історичних наук, доцент (доповідь “Педагогічний інститут (Київські педагогічні курси) імені Б.Д.Грінченка в системі педагогічної освіти столиці”); К.І.Волинець, завідувач кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін Педагогічного інституту, кандидат педагогічних наук; С.І.Дем’яненко, заступник директора Університетського коледжу (тема виступу “Погляд крізь час: особливості становлення та тенденції розвитку неперервної педагогічної освіти середини ХХ століття”); Л.Б.Паламарчук, професор кафедри теорії та історії педагогіки Гуманітарного інституту, кандидат педагогічних наук, доцент; В.Д.Порошина, старший викладач кафедри романо-германських і східних мов Гуманітарного інституту (тема доповіді “Організація методичної, курсової та міжкурсової роботи в ЗНЗ м. Києва у 1970-90-х рр.”); О.М.Тохтамиш, старший викладач кафедри практичної психології Інституту психології та соціальної педагогіки, кандидат психологічних наук (виступ на тему “Стрімкий розвиток Університету в сучасній незалежній Україні”); В.А.Зотова, директор Бібліотеки Київського університету імені Бориса Грінченка (доповідь “Висвітлення історії Університету у фондах Бібліотеки”).