Візит посла Польщі

037 грудня 2011 р.

вул. Тимошенка, 13б

7 грудня 2011 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка для студентів спеціальності "Історія" та викладачів історичних кафедр відбулася лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні, Його Високоповажності Генріка Літвіна за темою "Київщина, Волинь та Брацлавщина у складі Речі Посполитої: Територіально-правовий статус українських земель у 1569-1648 рр".

Уперше у своїй практиці пан Генрік Літвін як професійний історик прочитав лекцію українською мовою на високому професійному рівні з постійним звертанням та цитуванням першоджерел. Лектор блискуче відтворив відчуття приналежності мешканця правобережної України XVI-XVII ст. до тієї чи іншої етнічної групи в залежності від обставин, в яких йому доводилося діяти.