Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Конкурс «Іміджевий стиль київського волонтера»

Конкурс «Іміджевий стиль київського волонтера»

5kon08 грудня 2011 року

Київський міський будинок вчителя

Підсумки конкурсу «Іміджевий стиль київського волонтера»

 

 

08 грудня 2011 року в Київському міському будинку вчителя студентам Київського університету імені Бориса Грінченка було вручено грамоти та подяки за підсумками конкурсу «Іміджевий стиль київського волонтера», проведеного в рамках Міської цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. На зустрічі були присутні начальник Головного управління освіти і науки м. Києва, Віра Зіновіївна Горюнова; заступник начальника ГУОН, Лідія Степанівна Нестеренко; представник Головного управління у підготовці до Євро 2012 – Олександр Моць.
Під час зустрічі студентка Університету – Бєлишева Анастасія виступила із презентацією програми «Школа волонтерів», тим самим залучаючи студентську молодь до участі та співпраці.
Начальник Головного управління освіти і науки м. Києва – Горюнова Віра Зіновіївна вручила грамоти та подяки студентам нашого Університету:
Грамота за І місце у номінації «Рекламний плакат «Стань волонтером!» – Положинцеву Олександру, студенту Інституту мистецтв;
Грамота за ІІІ місце у номінації «Емблема (логотип) волонтерського руху м. Києва» – Меляницькому Іліану, студенту Інституту мистецтв;
Грамота за ІІІ місце у номінації «Композиція авторських світлин (фото) «Стань волонтером!» – Шинкаренко Дарині, студентці Інституту психології та соціальної педагогіки;
Подяка за активну участь в організації та проведенні конкурсу – колективу Київського університету імені Бориса Грінченка; члену журі, проректору із науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, Соломатовій Вікторії Василівні; Бєлишевій Анастасії, студентці Інституту психології та соціальної педагогіки; Бобровнік Євгенії, Васюку Андрію, студентам Гуманітарного інституту; Таран Юлії, студентці Педагогічного інституту.
Своїми творчими здобутками у конкурсі студенти-грінченківці продемонстрували активну позицію щодо участі в реалізації Програми «Київський волонтер ЄВРО 2012».
Головне управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради «Київської міської державної адміністрації» висловлює колективу Університету свою високу повагу та щиру подяку (лист №1504 від 06.12.2011р.) за активну участь у підготовці та проведенні конкурсу «Іміджевий стиль київського волонтера».
Щиро вітаємо наших студентів із перемогою та відзнакою!
Бажаємо надалі творчих злетів, натхнення, успіхів у творчості та здійсненні мрій.
Університет пишається вами!!!

Начальник ГУОН Віра Зіновіївна...
Вручення Подяки ГУОН колективу...
Анастасія Бєлишева, студентка ...
Студенти-грінченківці на вруче...
Переможці та учасники конкурсу...

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Конкурс «Іміджевий стиль київського волонтера»