Images-loading

Відзначення річниці Перемоги

9travny26.04 - 12.05.2011 року
Заходи з відзначення 66-ї річниці Перемоги

9 травня 2011 року Україна відзначала 66-ту річницю Перемоги над фашизмом. Величний подвиг захисників-визволителів залишається  невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

       В святкові травневі дні грінченківці вшановують всіх, чиє життя забрала війна, складають глибоку шану ветеранам Великої Вітчизняної війни, відаючи їм тепло своїх сердець.

       В Київському університет імені Бориса Грінченка відбулись різноманітні заходи, спрямовані на високе розуміння та осмислення сучасною молоддю значення Великої Перемоги.

 В інституті лідерства та соціальних наук за сприяння Комітету з виховної та культурно-масової роботи Ради ветеранів Оболонського району, з нагоди 66-ї річниці Великої Перемоги, відбулася зустріч з членом Фонду ветеранів військової розвідки, капітаном у відставці Володимиром Михайловичем Левицьким, кавалером ордена Вітчизняної війни 1-го ступеня, двох орденів Слави, ордена «За мужність» 3-го ступеня, нагородженого медаллю «За відвагу», трьома медалями Словаччини.

8 - 9 травня студенти Інституту у складі військово-історичного клубу «Красная Звезда», були учасниками святкових заходів. Так 8 травня, на території  Музею «Пирогово», відбулась грандіозна акція - військова реконструкція «зустрічі на Ельбі» - бою, що відбувся 25 квітня 1945 року біля німецького міста Торгау. В інсценуванні взяли участь понад 500 любителів військової історії, а спостерігали за подіями мешканці Києва та області – їх було більше у декілька разів. На полі «бою» можна було бачити підрозділи радянських, англійських та американських військ, техніку та артилерію часів Другої Світової війни, а в небі спортсмени-авіатори показали повітряний бій.

9 травня, члени військово-історичних клубів пройшли маршем по Хрещатику, а до кінця дня кожний бажаючий мав можливість відвідати виставку раритетної бойової техніки.

Ознайомлення студентів Інституту з експозицією музею історії Великої Вітчизняної війни, сприяло розширенню їх уявлення про грандіозність та героїзм подій 1941-1945р.

На честь Дня Перемоги в Інституті лідерства та соціальних наук було  оформлено спецвипуск газети «Лідер-Інформатор».

В Інституті психології та соціальної педагогіки проведено благодійну акцію «Салют ветеранам». Студенти, співробітники відділу соціально-гуманітарної роботи відвідали ветеранів Дніпровського району  та  привітали героїв війни, подарували  їм квіти, листівки, слова безмежної подяки за їх видатний подвиг.

З нагоди 9 травня в Педагогічному інституті відбулась низка заходів:

Рада студентського самоврядування, представники різних академічних груп від імені всього Педагогічного інституту привітали зі святом членів Ради ветеранів Дніпровського району. В академічних групах були проведені виховні години «Відлуння тієї війни», на яких пройшла змістовна розмова про історичні події воєнного періоду. Продовженням виховних годин стало відвідування студентами музею Великої Вітчизняної Війни.

Третьокурсники дошкільної та початкової освіти підготували  літературно – музичний вечір з переглядом фільму «На війні як на війні».

Гуманітарний інститут долучився до численних заходів, що були організовані відділом виховних технологій, кафедрами та адміністрацією Інституту. Цікавою як для викладачів, так і для студентів, стала зустріч із розвідником Радянської армії Левицьким Володимиром Михайловичем. Він розповів студентам про події, які довелося пережити нашим співвітчизникам у роки Вітчизняної війни. Учасники зустрічі були вражені мужністю, самовідданістю героя та його бойових друзів.

Студентська рада Гуманітарного інституту стала ініціатором акції для ветеранів «Комп’ютери – це просто!», яку було проведено на базі Ради ветеранів Оболонського району. Студенти надавали консультації з питань користування комп’ютерною технікою.

Протягом кількох тижнів кураторами академічних груп проводилися тематичні кураторські години, на яких звучала актуальна для сьогодення тема патріотизму, відданості Батьківщині. На заняттях з англійської мови були представлені презентації, що висвітлювали події Великої Вітчизняної війни.  

В Інституті мистецтв, студенти 1 курсу спеціальності "Образотворче мистецтво" створили яскраву й цікаву стіннівку до Дня Перемоги.

Учасники ансамблю "Тік-і-Так" разом з Катериною Олександрівною Салан - куратором 4 курсу спеціальності "Музичне мистецтво", керівником ансамблю, відвідали могилу невідомого солдата у парку Слави та віддали шану загиблим за волю  Батьківщини в роки Великої Вітчизняної війни.

В Університетському коледжі відбулася творча зустріч студентів з викладачами, що мають статус «Дитина війни».В теплій, довірливій атмосфері пройшли спогади про далекі воєнні роки. Студенти привітали викладачів квітами, подарували пісні, вірші, в яких оспівано події Великої Вітчизняної війни, та пообіцяли докласти всіх зусиль, щоб над Україною завжди було мирне небо.

Студентська рада Педагогічного інститут провела в студентському гуртожитку літературну вітальню  "Подвиг Ваш не забутий", присвячену 66-тій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Декламування тематичних віршів, перегляд фільму "На війні як на війні" викликали багато емоцій, роздумів та щирих переживань, долучили студентів-грінченківців до збереження пам'яті про подію, що яскраво засвідчує мужність та відвагу нашого народу.

Плинний час не може перервати зв'язок поколінь. Студентська молодь Київського університету імені Бориса Грінченка згадує про ветеранів не тільки напередодні 9 травня, а пам’ятає про їх героїзм завжди!

Низький уклін, безмежна наша вдячність, вічна пам'ять і слава визволителям! Зі святом, дорогі ветерани!

Гуманітарний ін...
Гуманітарний ін...
Гуманітарний ін...
Гуманітарний ін...
Гуманітарний ін...
Гуртожиток
Гуртожиток
Інститут лідерс...
Інститут лідерс...
Інститут лідерс...
Інститут лідерс...
Інститут лідерс...
Інститут лідерс...
Інститут мистец...
Інститут мистец...
Інститут мистец...
Інститут мистец...
Інститут мистец...
Інститут мистец...
Інститут психол...
Інститут психол...
Інститут психол...
Інститут психол...
Педагогічний ін...
Педагогічний ін...
Педагогічний ін...
Педагогічний ін...
Університетськи...
Університетськи...
Університетськи...
Університетськи...
Університетськи...
Університетськи...