Великодній кошик

4_25418 - 27 квітня 2011 р.
Великодні заходи та благодійні акції "Великодній кошик"

У житті кожного українця Великдень – свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що це свято добра, любові, милосердя.

Святий Великодень спонукає кожного із нас ще раз замислитись над духовними та моральними цінностями, втілити свої думки та відчуття в добрі, щирі справи, розділили радість пасхальних днів з тими, хто знаходиться в складній життєвій ситуації. Саме такі моральні цінності сповідує наша велика грінченківська родина.

Професорсько-викладацький та студентський колективи в рамках соціального проекту "Київський університет імені Бориса Грінченка - киянам", долучилися до благодійних акцій "Великодній кошик".

В Педагогічному інституті пройшла традиційна Великодня акція «Подаруй дитині свято», в рамках якої було зібрано велику кількість іграшок, книжок  та канцтоварів для дітей-сиріт з вадами фізичного розвитку, що виховуються в  Дарницькому дитячому будинку-інтернаті «Берізка».

Студентська Рада Інституту спільно з працівниками відділу виховних технологій привітали з Великодніми святами та вручили пасхальні сувеніри представницям Ради жінок-ветеранів мікрорайону Русанівка.

Студенти Педагогічного інституту підготували для своїх одногрупників із малозабезпечених сімей  святкові сувеніри та солодощі.

Інститут психології та соціальної педагогіки, Університетський коледж спільно з Всеукраїнським громадським центром "Волонтер" провели благодійну акцію для онкохворих дітей, які знаходяться на лікуванні в ОХМАТДИТІ. Студенти-грінченківці допомагали дітям у навчанні та організації дозвілля. Волонтерська робота сприяла набуттю професійних знань студентів, щирому перейняттю проблемами хворих дітей.

В Гуманітарному інституті яскраво та святково пройшов майстер-клас з виготовлення Великодніх писанок та листівок. Оригінальний орнамент писанок, які розмальовували студенти, чарував своєю вишуканістю та мініатюрністю. Присутні доторкнулися до витоків народження традиції писанкарства, розуміння того, що українська писанка в світі – є символом нашого народу.

Студенти Гуманітарного інституту відвідали Національний центр народної культури Музей Івана Гончара, ознайомились з його експозицією, яка поглибила їх знання про славну історію, мистецтво, культуру рідного народу.

В Інституті лідерства та соціальних наук, в рамках соціального проекту "Київський університет імені Бориса Грінченка - киянам", відбувся майстер-клас з писанкарства для студентів Інституту та мешканців Оболонського району. Присутні мали можливість не тільки зануритися в історію виникнення писанкарства, але й ознайомитись з характерними стильовими особливостями розпису в різних регіонах України.

Перед світлим святом Великоднем в Інституті мистецтв була проведена благодійна акція для студентів-сиріт.  Студентський актив  привітав дівчат з наступаючим святом Воскресіння Христового, вручив подарунки та побажав назавжди пронести у серці віру, надію та любов. Студентська рада підготувала яскраву стіннівку, яка наповнила серця викладачів, студентів та співробітників Інституту мистецтв радісним очікуванням Воскресіння Христового.

В Університетському гуртожитку працювала "АРТ-студія", яку проводив Інститут мистецтв. Студенти-мешканці мали можливість навчитися власноруч виготовляти пасхальні подарунки до Великодня для привітань близьких, друзів та знайомих. Всі присутні, мали змогу відчути наближення свята, втілити свої творчі ідеї, дізнатися про найзаповітніші традиції-оберіги.

Тепла родинна атмосфера панувала під час вручення Великодніх подарунків студентам-сиротам, яке відбулося завдяки старанням студентського профспілкового комітету  Університету.

Вітаємо всіх грінченківців із світлим Христовим Воскресінням! Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.

Христос Воскрес!

ГІ