Електронне навчально-наукове середовище сучасного університету

DSC08628Науково-методичний семінар

17 січня 2012 р.
вул. Тимошенка, 13б
Актова зала

17 січня у Великій актовій залі навчального корпусу №1 (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б) відбувся науково-методичний семінар на тему «Електронне навчально-наукове середовище сучасного університету».
З однойменною доповіддю перед науково-педагогічним персоналом виступила Н. В. Морзе – член-кореспондент НАПНУ, доктор педагогічних наук, професор, проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності. «Наша планета стає розумною, світове технічне оснащення удосконалюється що три місяці, і молодь зацікавлена у максимальному впровадженні в усі сфери життя, зокрема, у процеси, пов’язані з навчанням, СМАРТ-технологій  (S.M.A.R.T. – від англ. self-monitoring, analysis and reporting technology — технологія самоконтролю, аналізу та звітності)», – зазначила Наталя Вікторівна.
Тож, перед Університетом постає питання створення електронного інформаційно-освітнього середовища з якісно новим контентом. А професорсько-викладацькому складу, науковому персоналу слід прийняти й зрозуміти переваги розвитку цифрових технологій та навчитися вправно ними користуватися .
Суголосною виступу Н. В. Морзе стала доповідь кандидата педагогічних наук, доцента, проректора з науково-методичної та навчальної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка Олексія Борисовича Жильцова «Електронний навчальний курс».
Підсумовуючи сказане, ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України Віктор Олександрович Огнев’юк звернувся до присутніх: «Самовдосконалюватися –  наш обов’язок. Буду вчитися сам, вчитимемося разом!»

IMG_1908IMG_1910