Ви тут: Головна Про Університет Новини Події Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Іспанії в Україні

Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Іспанії в Україні

IMG_597025 березня 2012 р.
вул. Тимошенка, 13б

25 березня 2012 р. під час візиту у зв’язку з відкриттям Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської та іспанської мов відбулася зустріч ректора Університету Віктора Огнев’юка з Надзвичайним і Повноважним Послом Іспанії в Україні Хосе Родрігес Мояно. Обговорювалися питання  співпраці університету з університетами Іспанії в таких напрямках, як мобільність, міжнародні проекти та спільне наукове керівництво дисертаційними дослідженнями. У зустрічі взяла участь завідувач НДЛ міжнародних проектів Г.Вдовиченко.