Міжнародна виставка "Освіта та кар’єра – 2012"

IMG_454629-31 березня 2012 р.
Національний центр ділового та культурного співробітництва  «Український дім»

На Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра – 2012», яка в останні дні березня відбулася в Києві, у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2), у номінації «Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу», наш Університет нагороджений Гран-прі та відповідним Дипломом!

Захід налічував близько 200 учасників. З них – 70 вищих навчальних закладів України (університети, академії, інститути), понад 50 – зарубіжних вишів (з 20 країн світу), 16 київських професійно-технічних навчальних закладів, коледжів і ліцеїв, міжнародні організації та освітні агенції, освітні Інтернет-проекти й молодіжні видання.

Організатори виставки – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України та Товариство «Знання» України.